Anna Kabelis Make Up
Makijaże GDYNIA | SOPOT | GDAŃSK | POMORSKIE z dojazdem do klienta.
Jeśli chcesz oszczędzić czas i wyglądać zjawiskowo to
✨Zapraszam do umawiania się na makijaże✨
🖊️➡️📅 annakabelismakeupartist.booksy.com/a/
18/04/2026
Dla Panów Młodych też się coś znajdzie w Klinika Urody Joanna Bakiera
18/04/2026
Zapraszam do skorzystania z kompleksowego planu beauty w Klinika Urody Joanna Bakiera przed ślubem 💍
Ten makijaż to coś więcej niż metamorfoza na studniówkę.
Został wykonany w ramach licytacji charytatywnej, która wsparła Helenkę w walce z neuroblastomą 🎗️
Dziękuję każdej osobie, która dołożyła swoją cegiełkę.
Jeśli chcesz pomóc – link do zbiórki znajdziesz poniżej 👇
https://pomagam.cancerfighters.pl/zbiorka/helena-dutkiewicz/?fbclid=IwVERDUAPXj2tleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEe6_t5JxfEYmPGs44hQqw9k6VqXts7TcwncAtenzmJ3_1jg1TFjOVPNHp1xNs_aem_0xuc-kPx6_N6IQTbd0GYRQ
Której lepiej w którym combo ? 🤔
🐆Jak Wam się podoba drapieżna Karolina ? 🐆
Modelka: Karolina Wnuk
21/06/2025
Jak spędzacie wieczór pierwszego dnia lata?
Za oknem dość chłodna pogoda, ale mnie ogrzewają opinie moich klientek z booksy, dlatego chcę się z Wami nimi podzielić 🥰
Zapraszam do zapisów na makijaże z dojazdem do klienta
➡️ annakabelismakeupartist.booksy.com/a/
̇okolicznościowy ̇ślubny ̇zdojazdem
16/06/2025
Tutaj jeszcze o tym nie pisałam 😅
Na koniec maja miałam ogromną przyjemność wzięcia udziału w dwudniowych warsztatach Bożeny Wilczyńskiej w Kabuki Studio . Poniżej macie zdjęcia - nie skromnie powiem - rewelacyjnych prac. Dziękuję Bożenie za podzielenie się swoimi technikami na świeże i trwałe makijaże oraz modelkom Patrycji Iwińskiej i mojej teściowej 😍
Zapraszam do zapisów makijaże z dojazdem !
➡️annakabelismakeupartist.booksy.com/a
09/06/2025
W sobotę miałam okazję wziąć udział we wspaniałej inicjatywie z okazji dnia matki. Dziękuję Kabuki za taką możliwość i wszystkim pozostałym za wartościowo spędzony czas, wśród bardzo silnych kobiet 💪🏻🥰❤️
23/05/2025
Jeśli macie ochotę na makijaż pod okiem Bożeny Wilczyńskiej - taka okazja może się nie powtórzyć! Zapraszam do zostania moją modelką na szkoleniu w Gdańsku 28.05.25 w godzinach 14-18! Szukam kobiet w wieku dojrzałym
13/01/2025
"Nowy rok - nowa ja" - nie do końca, ale nowy rok to dobry moment na wprowadzanie ważnych zmian. Jak wczoraj mogliście już zauważyć - idzie nowe...
Chciałabym Wam przedstawić mój nowy branding stworzony przez Klaudię Ginter z Noro-Design https://noro-design.com/pl/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0BbVJ2CJwFcqyGfSpDa4aRDUbkIyRZoldCMyg2QIi1U-VXH8t6WeHEcwg_aem_Ze3P48eR7MPd_VtAL5VklQ .
Bardzo polecam Klaudię, która nie tylko wsłuchała się w moje potrzeby, ale również doradziła mi w kluczowych kwestiach. W nadchodzącej przyszłości będziecie mogli podziwiać, jak pięknie wszystko złożyła w całość. Czuję, że ten branding to ja na papierze..
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Gdańsk Gdynia Sopot
Gdansk
